W piękny, słoneczny dzień przed budynkiem naszej szkoły zorganizowaliśmy Dzień Aktywnego Wypoczynku. Celem wydarzenia było przygotowanie dzieci do zdrowego i bezpiecznego spędzania wakacji na świeżym powietrzu. Nie zabrakło ruchu, sportowych konkurencji, dobrej zabawy i uśmiechu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział i życzymy radosnych, pełnych przygód wakacji!