We wtorek uczniowie klas I – III udali się na spacer sklepu SEZAMEK. Celem wizyty było poznanie pracy sprzedawcy oraz zasad funkcjonowania sklepu.
Dziękujemy Pani Grażynie Reptak , która opowiedziała dzieciom na czym polega obsługa klientów, jak zamawiać towary i jakimi cechami powinien odznaczać się dobry sprzedawca, jakie umiejętności powinien posiadać.
Dziękujemy również za słodki poczęstunek.
Podczas wyjścia uczniowie utrwalili zasady bezpiecznego poruszania się i kulturalnego zachowania w miejscu publicznym.











